Kentaura a.s.

reklama a sportovní marketing

agentura

Reklama a sportovní marketing

REKLAMNÍ AGENTURA

Společnost Kentaura a.s. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy, zastupováním vrcholových českých sportovců a organizováním významných sportovních projektů.

Filozofie firmy vychází z přesvědčení, že pouze bezchybně odvedená práce a splněný úkol nestačí. Abychom byli stále lepší, musí jít o mnohem víc. Práce je pro nás prostředkem. Komunikace a partnerství pak cílem.

Zakládáme si na exkluzivitě ve všech směrech. Právo klienta na výjimečný servis je základním právem, které pomáhá vytvářet netradiční atmosféru našich vzájemných obchodních vztahů.

Stojíme o důvěru svých klientů a víme, že ji získáme pouze nebývalou úrovní poskytovaných služeb. Nevyhýbáme se ani nejsložitějším úkolům. Naopak. Jsou pro nás výzvou, jsou příležitostí dokázat naše kvality.

Přinášíme Vám nové a originálnější nápady a kreativitu dnešní generace. Naší filozofií je kreativní, partnerská spolupráce na bázi spolehlivosti, vysoké kvality, rychlosti realizace a přijatelných cen.